„POHYBEM V POHYBU“

Klub kapitána Nema

Studio Quis je poslední realizovanou částí Klubu Kapitana Nema, tvoří tak další nedílnou součást místa, kde si lidé mohou vybrat z široké škály možností a věnovat pár hodin sami sobě, jak v rovině fyzické tak duchovní. Krásné prostory které byly navrženy architektem, umožňují trávit zde čas pro svůj osobní rozvoj.

Studio bylo navrženo tak, aby poskytovalo příjemné prostory pro uvolněním a zklidnění po náročném dni a každý si zde mohl vybrat aktivitu, která nejlépe vyhovuje jeho způsobu jak doplnit energii.

Vybrat si zde můžete z mnoha kurzů jako například Jógy, Pilates, Čhi- kungu, tance pro děti i dospělé nebo posilování těla pomocí závěsného systému TRX. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory s mnohaletou praxi.

Prostory studia jsou tvořeny dvěma sály, které nabízí pohodlí a dostatečný prostor pro pohyb či meditaci. Sály jsou plně vybaveny k potřebám lektorů a jejich klientů. Ozvučeny jsou kvalitním zvukovým systémem. Prostor studia je podlahově vytápěn a rekuperace vzduchu v celém prostoru nám umožňuje zdravě dýchat. V zrcadlovém sále je položena kvalitní podlaha Baletizol, díky které lze cvičit či tančit bez negativních dopadů na vaše klouby. Součástí zázemí jsou šatny vybavené sprchovvými kouty a toaletami.

Věříme, že si u nás vyberete z nabízených kurzů, těšíme se na Vás:-)