Ing.Martina Kupcová
Chcete získat více energie? Cítíte se unavení nebo se potýkáte se stresem a hledáte cestu jak zrelaxovat svoje tělo?
Chcete se cítit dobře za každého počasí, naučit se nepřemýšlet tolik, obnovit skryté energetické rezervy Vašeho těla?
Chcete pomoci tělu k sebe uzdravovacím procesům?
Na kurzu se učíme uvolňovat své tělo a svou mysl. Po důkladném protažení a uvolnění se cítíme jako znovuzrození, plní energie. Odstraňujeme blokády v těle a dáváme průchod krvi, která ho oživuje. Pracujeme s myslí, tak aby nezatěžovala naší slezinu, která pomáhá žaludku zpracovat potravu, což vede k lepší výživě těla a například i neukládání zbytečných tuků.
Pracujeme se všemi 12ti řádnými drahami (meridiány) a stimulujeme některé důležité akupunkturní body, které pomáhají uvolnit a posílit naše orgány.
Ukotvení mysli v přítomnosti, navyšuje soustředění, díky kterému pak pracujeme mnohem rychleji a efektivněji. Je to cvičení vskutku pro každého. Starším lidem pomůže například s pohyblivostí kloubů a prevenci proti artróze. Studentům a manažerům pomáhá se zklidněním mysli a stresem, který je často důsledkem mnoha civilizačních onemocnění. Kulturistům pomáhá s ještě větším výkonem. Je to skvělé cvičení i pro děti školního věku, které začínají být přehlcené informacemi.
Čchi kung má širokospektrální zaměření a trvá měsíce, roky k dosažení mistrovství ovládání své energie, podobně jako u jógy. Avšak pravidelným cvičením, které zprvu vypadá velmi jednoduše, lze dosáhnout skutečných změn nejenom po fyzické stránce, ale i psychické.
Jde o celostní cvičení pocházející z dálného východu a jako lektorka, která jej cvičí intenzivně mnoho let mohu říct, že mne, jakožto milovníka dynamických cvičení, nenadchnulo žádné cvičení tak jako čchi kung. Je to cesta sebepoznání.

Kariéra:
Trenér tchaj-ťi a čchi kung – licence B ve spolupráci s FTVS UK
Zdravotník na zotavovacích akcích
Sportovní masér
Praktik TČM, akupunkturistaKontakt:
mo5315c.liamg@y9348nvorasicatsec5682
+420 775 171 718Zpět
Nejbližší kurzy:
Čchi Kung () 20.06.2024 17:00 - 18:00
Čchi Kung () 27.06.2024 17:00 - 18:00